Hepčík 55 g

Kód: FP26
63 Kč
Skladem

Zapomeňte na kapesníky. Vyzbrojte se do zásoby čajem Hepčík a zvládnete sychravé počasí bez kýchání a smrkání. Tahle bylinková harmonie je totiž bezva posilovačem dýchacích cest. V hlavní roli se můžete těšit na šalvěj, plicník, jitrocel, květ bezu, šípek a diviznu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinková směs Hepčík vám umožní volně dýchat 

Šalvěj lékařská je silný antioxidant, posiluje obranyschopnost našich dýchacích cest a podporuje harmonické trávení. U žen přispívá k jejich intimnímu zdraví, hormonální rovnováze a komfortu během menopauzy. Šalvěj reguluje nadměrné pocení.

Plicník lékařský podporuje normální funkce dýchacího systému.

Jitrocel kopinatý působí jako antioxidant, podporuje imunitu, normální funkce dýchacího systému i kloubů. Přispívá k pročištění i k udržení mikrobiální rovnováhy a harmonickému trávení.

Květ bezu černého má antioxidační a detoxikační účinky. Posiluje imunitu, dýchací soustavu, podporuje vylučování vody z těla, přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi i ke kontrole tělesné hmotnosti.

Plod růže šípkové je bohatý na antioxidanty a vitamin C. Má příznivý vliv na mentální zdraví a relaxaci, tonizuje tělo i mysl. Podporuje zdravou imunitu, močové cesty, dýchací soustavu, klouby, pokožku i trávení.

Divizna velkokvětá přispívá k normální funkci dýchacího systému, podporuje přirozenou obranyschopnost, normální činnost močových cest i trávení.

 

Příprava nálevu z bylinkové směsi Hepčík

Návod k přípravě: 1-2 čajové lžičky zalejte 250 ml vroucí vody a nechte 5-10 minut odstát. Nálev připravujte vždy čerstvý. Pijte 1-2x denně. Nepřekračujte denní dávkování.

 

Složení: Šalvěj lékařská list, Plicník lékařský list, Jitrocel kopinatý list, Černý bez květ, Šípek plod, Divizna květ

Hmotnost: 55 gramů

Skladujte v suchu, chladu a temnu.

Upozornění: Současná legislativa EU u bylin a bylinných produktů nepovoluje uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jejich zdravotního nebo léčebného účinku. Výše zmíněná tvrzení jsou uvedena v takzvaném seznamu doposud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznam. Tento seznam je veřejně dostupný na stránkách SZPI.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.