Náramně Náramek z minerálů Jadeit, praskaný křišťál a rudraksha

Kód: MS29
350 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Očišťující modrá jadeitu s jasností křišťálu a posilující Rudrakshou odbourává bloky, přináší vnitřní rovnováhu, zvyšuje intuici i sebejistotu, harmonizuje emoce a pomáhá nám zachovávat klidnou hlavu. 

Náramek přináší jedinečnou příležitost, jak mít své oblíbené minerály a krystaly stále u sebe.

V každém balíčku s náramkem od Náramně najdete popis působení jednotlivých minerálů. Součástí je i náhradní gumička, když se vám náramek přetrhne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak působí jadeit

Jadeit je nejuctívanějším a nejvíce ceněným kamenem Dálného východu, kde se vlivem svých harmonických vlastností stal symbolem míru a klidu. Ve starém Egyptě byl ctěn jako kámen lásky, vnitřního míru, harmonie a rovnováhy, v arabském světě jako ochrana proti všemu zlému. Podporuje naši vnitřní vyrovnanost, která je přirozenou podmínkou jistoty v našem každodenním jednání. Pomáhá nám zachovávat si v každé situaci chladnou hlavu, zbavuje nás předsudků a provokuje v nás aktivitu a dynamiku. Jemné vibrace vysokých frekvencí jadeitu uvádějí celý náš organismus do harmonické jednoty.

 

Jak působí praskaný křišťál

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, napomáhá  klidnému spánku. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

 

Jak působí Rudraksha neboli Shivovy slzy

Jsou to semena, ukrytá v modrých plodech stromů Elaeocarpus ganitrus, v sopečné zemi posvátných Himalájí. V dnešní době se takzvaný "věčně zelený strom" vyskytuje ve vysokých nadmořských výškách od úpatí Himalájí, v oblastech Nepálu, Indii až po jihovýchodní Asii.

Dle indické starobylé tradice, Shiva ztělesňuje božskou sílu transformace a osvícení. Říká se, že po tisíci letech lidského utrpení, slzy božského soucitu začaly padat neočekávaně ze Shivových očí. Shiva tyto slzy přeměnil na semena a seslal je na Zem ve prospěch těch, kteří hledají osvobození od utrpení a spojení s božstvím.

Indové věří, že Rudraksha má zázračnou spirituální sílu. Působí jako ochrana proti negativním myšlenkám, odstraňuje překážky na cestě k úspěchu, pomáhá při zvládání stresu a starostí, udržuje klidnou, vyrovnanou mysl a posiluje intuici. Vytváří nevídanou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši, dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Tím se jeho cesta stává snazší a rychlejší.

Můj tip: Naneste na korálky Rudraksha pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje nebo vůně a náramek pak noste jako voňavý šperk.

 

Vyrobeno ručně v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.