Náramně Náramek z minerálů Lapis lazuli, praskaný křišťál a tygří oko

Kód: MS27
350 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Modrozlatý lapis lazuli napomáhá zklidnění mysli a roztěkaných myšlenek, vede ke zdrženlivosti a mírní přemrštěné emoce. Společně s křišťálem a tygřím okem odstraňuje překážky a dodává odvahu na cestě ke splnění životních i kariérních cílů.

Náramek přináší jedinečnou příležitost, jak mít své oblíbené minerály a krystaly stále u sebe.

V každém balíčku s náramkem od Náramně najdete popis působení jednotlivých minerálů. Součástí je i náhradní gumička, když se vám náramek přetrhne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak působí lapis lazuli

Lapis lazuli je skvělý pro celkové uklidnění a hlubokou meditaci. Působí proti stresu a zvyšuje psychickou odolnost. Dodává odvahu, podněcuje poctivost, čestnost a empatii. Odstraňuje komunikační potíže a rozvíjí schopnost jasného a srozumitelného vyjadřování. Učí aktivnímu naslouchání druhým a zesiluje vnímavost ke svému okolí. Silně podporuje kreativitu a tvůrčí činnost. Upevňuje milostné a přátelské vztahy a vnáší do nich harmonii, lásku a porozumění.

Lapis Lazuli odbourává vztek, špatnou náladu a působení negativních energií. Odstraňuje krutost, utrpení a strádání. Učí síle vyřčeného slova a pomáhá navrátit rovnováhu, která byla zhoršena mlčením. Do stavu harmonie uvádí tělesnou, duševní a citovou rovinu. Navozený soulad pak přináší pocit hlubokého vnitřního klidu a sebepoznání a brání ztrátě smyslu života.

 

Jak působí praskaný křišťál

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, napomáhá  klidnému spánku. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

 

Jak působí tygří oko

Tygří oko je mocný ochranný, stabilizující a uzemňující kámen. Přináší prosperitu a štěstí. Posiluje sílu vůle, praktičnost a správné použití síly, pomáhá nahlížet na věci bez iluzí a vede k dosahování cílů. Je vhodným ochranným kamenem na cesty.

 

Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.