GOODIE Bambusový zubní kartáček Růže

Kód: DP11
95 Kč
Skladem

Zubní kartáčky z bambusu jsou velké plus pro přírodu i pro vaše zuby. Když už přírodní péče o zuby, tak přeci se vší parádou. Přírodní zubní pasta nestačí. Pořiďte si místo plastu ekologičtější kartáček z bambusu. Tahle dřevina roste skoro závratnou rychlostí a navíc je 100% rozložitelná. Bambusové kartáčky od Goodie jsou v péči o zuby extra šetrné. Štětinky jsou v soft verzi, takže čistí jen s tou největší citlivostí. Zdobení kartáčku je jako symbolické prozření ve "jménu Růže".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete trochu ulevit naší planetě? Vsaďte místo plastu na bambus

Při pečlivém každodenním čištění se skoro co měsíc dopracujete k výměně nového kartáčku. Během několika let se toho plastu docela nasčítá. Jak z toho kola ven? Jednoduše vyměňte plastové kartáčky za ekologičtější bambusové.

Bambus patří mezi nejrychleji rostoucí dřeviny. Denně se vytáhne až o 1 metr a přitom celé naší planetě přispívá i bohatou dávkou kyslíku. Takže volba je docela jasná.

Goodie bambusové kartáčky mají eko i štětinky

Extra jemné štětinky jsou, stejně jako tělo kartáčku, 100% přírodní a biologicky odbouratelné. Vlákna z bambusové buničiny se starají o vaše zuby se vší pečlivostí. 

Je vás v rodině víc? Vyberte si s dalších variant zdobení. Různé vzory kartáčků v jedné rodině snižují riziko záměny. 

 

Složením jsem 100% bambus

  • Délka kartáčku 17 cm
  • Délka vlákna 11 mm
  • Tloušťka vlákna 0,13 mm
  • Hustota 80 vláken v jednom otvoru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.