Náramně Náramek z minerálů Lávový kámen, hematit, serpentin a růženín

Kód: MS26
350 Kč
Skladem

Elegantní a odvážná kombinace lávového kamene s hematitem, něžným růženínem a uzemňujícím serpentinem podpoří vaši sebedůvěru a dodá vám kuráž k prosazení vašich názorů s klidem a patřičnou rozvahou.

Náramek přináší jedinečnou příležitost, jak mít své oblíbené minerály a krystaly stále u sebe.

V každém balíčku s náramkem od Náramně najdete popis působení jednotlivých minerálů. Součástí je i náhradní gumička, když se vám náramek přetrhne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak působí lávový kámen

Lávový kámen je silným ochranným kamenem. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k jejich původci. Rozvíjí fantazii, aktivuje logické myšlení a dodává nám sebedůvěru. Do našeho života vnáší harmonii, rovnováhu, ale i cílevědomost. Podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je vhodný pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů.

Můj tip: Naneste na korálky z lávového kamene pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje nebo vůně a náramek pak noste jako voňavý šperk.

 

Jak působí hematit

Hematit má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle. Uklidňuje a stimuluje mysl a uvádí do rovnováhy celé tělo. Přispívá k většímu soustředění a zlepšuje paměť. Jeho síla tkví v vytváření bariéry proti nově příchozím negativním vlivům. Rovněž ochraňuje před absorbováním negativní energie od ostatních. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu a pomáhá překonat ostych. Hematit svému majiteli přináší optimismus a činí jej pozitivně naladěným a usměvavým. Zlepšuje vztahy a podporuje partnerskou láskou a porozumění.

 

Jak působí Serpentin

Minerální kámen serpentin je skvělým pomocníkem při jednání, pro prosazení svých názorů, ale i dodržení slibů a mluvení s rozvahou. Pomáhá nám být laskaví ke svému okolí, zmenšuje chuť hádat se a dělá nás ochotnější ke kompromisům. Zároveň dává pocit rostoucí kontroly nad vlastním životem, přináší rovnováhu a pomáhá nám vyrovnat se s osamělostí.

Je to silně uzemňující kámen, který se používá k meditacím. Také se mu říká „Hadí kámen“ a jeho úkolem je ochraňovat před jedovatými živočichy, hady, pavouky, štíry a dalšími tvory. Je vhodný pro cestovatele. Měli by jej s sebou nosit na výlety do přírody, kde může číhat nebezpečí. Je užitečný i v našem pásmu, protože pomáhá odpuzovat hmyz a klíšťata.

 

Jak působí růženín

Růženín je symbolem lásky a krásy. Učí lásce k sobě samému a v partnerském vztahu podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku. Dodává vnitřní klid a prohlubuje přátelství. Podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost. Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu.

Křivdy utrpěné v minulosti usnadňuje zacelit a pomáhá na ně zapomenout. Dává sílu odpouštět.  Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává stres, strach, zlost a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Napomáhá změně myšlení a přijímání přicházejících změn. Podporuje flexibilitu.

 

 

Vyrobeno ručně v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.