Náramně Náramek z minerálů Lávový kámen a hematit

Kód: MS25
350 Kč
Skladem

Elegantní náramek z černočerné lávy a zlatavě růžového hematitu vám dodá chybějící sebedůvěru. Posiluje cílevědomost, zvyšuje energii a soustředění. Do života vnáší potřebnou harmonii, pocit bezpečí a odráží vše negativní. 

Náramek přináší jedinečnou příležitost, jak mít své oblíbené minerály a krystaly stále u sebe.

V každém balíčku s náramkem od Náramně najdete popis působení jednotlivých minerálů. Součástí je i náhradní gumička, když se vám náramek přetrhne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak působí lávový kámen

Lávový kámen je silným ochranným kamenem. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k jejich původci. Rozvíjí fantazii, aktivuje logické myšlení a dodává nám sebedůvěru. Do našeho života vnáší harmonii, rovnováhu, ale i cílevědomost. Podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je vhodný pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů.

Můj tip: Naneste na korálky z lávového kamene pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje nebo vůně a náramek pak noste jako voňavý šperk.

Jak působí hematit

Hematit má obrovský pozitivní vliv na psychické zdraví a činnost orgánů v těle. Uklidňuje a stimuluje mysl a uvádí do rovnováhy celé tělo. Přispívá k většímu soustředění a zlepšuje paměť. Jeho síla tkví v odstraňování nemocí z těla a vytváření bariéry proti nově příchozím negativním vlivům. Rovněž ochraňuje před negativní energií od ostatních. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu a pomáhá překonat ostych. Hematit svému majiteli přináší optimismus a činí jej pozitivně naladěným a usměvavým. Zlepšuje vztahy a podporuje partnerskou láskou a porozumění.

 

Vyrobeno ručně v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.