Náramně Náramek z minerálů Růženín a lávový kámen

Kód: MS31
350 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Energie, ochrana a sebevědomá vnitřní síla se spojila s trpělivou láskou, klidem a něžností. Náramek z lávy a růženínu probouzí v lidech fantazii s tvořivostí, obnovuje vitalitu a přispívá k pozitivní náladě. 

Náramek přináší jedinečnou příležitost, jak mít své oblíbené minerály a krystaly stále u sebe.

V každém balíčku s náramkem od Náramně najdete popis působení jednotlivých minerálů. Součástí je i náhradní gumička, když se vám náramek přetrhne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak působí růženín

Růženín je symbolem lásky a krásy. Učí lásce k sobě samému a v partnerském vztahu podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku. Dodává vnitřní klid a prohlubuje přátelství. Podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost. Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu.

Křivdy utrpěné v minulosti usnadňuje zacelit a pomáhá na ně zapomenout. Dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává stres, strach, zlost a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Napomáhá změně myšlení a přijímání přicházejících změn. Podporuje flexibilitu.

 

Jak působí lávový kámen

Lávový kámen je silným ochranným kamenem. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k jejich původci. Rozvíjí fantazii, aktivuje logické myšlení a dodává nám sebedůvěru. Do našeho života vnáší harmonii, rovnováhu, ale i cílevědomost. Podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je vhodný pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytyčených cílů.

Můj tip: Naneste na korálky z lávového kamene pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje nebo vůně a náramek pak noste jako voňavý šperk.

 

Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.