Pura Organica Sójová svíčka V CITRUSOVÉM HÁJI

Kód: PK353
Značka: Pura Organica
450 Kč
Na dotaz

Tahle jiskrná a optimistická exploze citrusových tónů vás v mžiku vrátí do dětství. Svou vůní totiž připomíná pomerančové bon pari. Svíčka V citrusovém háji zažene všechny smutky, splíny i únavu a nabije prostor osvěžující energií. V hlavní roli se představí sladký pomeranč, vavřín a bergamot.

Vonnou svíčku V citrusovém háji míchám ručně ze 100% sójového vosku a čistých přírodních esencí. Zdobím ji sušeným pomerančem, kůrou citrusů a květy pivoňky. 250 g ovoněného vosku dostanete v elegantní skleněné 300 ml whiskovce, kterou po vyhoření svíčky využijete na váš oblíbený drink.

Vůně je svěží, citrusová, ovocná, optimistická, zelená.

*Vymazleno přírodou *Umícháno ručně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na ingrediencích nešetřím

Vonná svíčka V citrusovém háji má jen 100% přírodní ingredience s extra vysokým podílem esenciálních vůní. Když už vůně, tak pořádná. 250 g svíčky vám vydrží hořet cca 40 hodin.

*100% sójový vosk

*EO Pomeranč

*EO Vavřín

*EO Bergamot

 

Umíchána ručně v ČR.

Neobsahuje žádné živočišné produkty.

Je biologicky odbouratelná.

 

Pokyny k manipulaci s hořící svíčkou

Po zapálení nechte svíčku hořet tak dlouho, aby se rozehřála po celém svém povrchu a nevznikal v ní důlek. Před každým zapálením zkraťte knot na 0,5 cm.

  • Hořící svíčku nepřenášejte, mohlo by dojít k popálení.
  • Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru.
  • Zapálenou svíčku udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
  • Mezi hořícími svíčkami ponechejte vždy alespoň 10 cm.
  • Nepalte svíčku na ničem nebo v blízkosti čehokoliv, co by se mohlo vznítit.
  • Nenechávejte svíčku hořet v průvanu.

 

 

Přináším vůni přírody do vašich domovů

Vždycky mě bavilo vymýšlení nejrůznějších receptů. Kombinovat ingredience tak, aby přinášely dokonalý chuťový i vizuální zážitek. Aromaterapie je jen tak trochu jiné kulinaření. Namísto chutí tu kombinujete a ladíte vůně. A stejně jako u skvělého jídla, je i ve vůních nejdůležitější kvalita použitých ingrediencí. 100% přírodní svíčky, vosky a interiérové parfémy míchám jen z těch nejčistších vonných esencí.

Ivča